Eski kot kumaşlardan neler nasıl yapılır

eski kot kumaşlardan neler nasıl yapılır ve eski kot kumaşlar nasıl değerlendirilir diye merak eden bir çok kişinin ilgi ile inceleyeceği farklı kot kumaş kendin yap ürünlerine ait resimler paylaştık.
eski kot kumaşlardan neler nasıl yapılır, eski kot kumaşlar nasıl değerlendirilir, eskiyen kotları nasıl değerlendiririz,
eski kot kumaşlardan neler nasıl yapılır, eski kot kumaşlar nasıl değerlendirilir, eskiyen kotları nasıl değerlendiririz, eski kotları değerlendirme fikirleri, eski kotları değerlendirme,eski kotlar nasıl değerlendirilir, eski kot nasıl değerlendirilir,

Eski kot kumaşlardan neler nasıl yapılır


Eski kot kumaşlardan neler - nasıl yapılır?


Eminiz ki hemen herkesin dolaplarında en az bir veya bir kaç eskimiş kullanılmayan kot kumaştan giysi vardır. Modası geçti diye giymediklerimiz, çocukların artık kücük gelenleri, kilo aldık veya verdik diye giyemediklerimiz, rengi azcık soldu diye bir daha üzerimize geçirmediğimiz gibi bir çok farklı sebeple ayırıp bir kenara yığdığımız kot giysilerin bir kısmını bir çok kişi temizlik, boya- badana veya bağ bahçe işleri yaparken kullanır. Peki geri kalan fazlalık diyebileceğimiz eski kot kumaşlardan neler yapabiliriz? Bu bölümde eski kot kumaşları değerlendirme fikirlerini resimler ile sunmaya çalıştık.

Eski kot pantolonların arka ceplerini olduğu gibi kesip yine aynı kot kumaştan bir askı yaparak jarza taktığımız telefonlarımızı koyabileceğimiz minik kot telefon kılıfları yapabiliriz. Böylece şarza taktığımız telefonu nereye koysam acaba diye düşünmekten de kurtulmuş oluruz.

Eski kot pantolon ve eteklerin ön ceplerini kullanarak resimde görüldüğü gibi kişisel temizlik malzemelerinin konularak banyo duvarına asarak, kalem, boya, makas, yapıştırıcı, cetvel vs. gibi okul araç gereçlerini koyarak çocuk odalarında kullanabileceğiniz kot kumaştan organizer yapabilirsiniz.

Kot giysilerin ceplerine fermuar dikilerek telefon, cüzdan vs. konulabilecek küçük el çantaları, kot elbise ve pantolonların paça ve diğer bölümleri kullanılıp kemer ilavesi iledaha büyük çantalar yapılabilir.

Yine eski kot giysilerden elde edilecek parçaların kırlent ve yastık kılıflarında nasıl değerlendirilebileceği konusunda resimdeki örnek sizlere fikir verecektir.

 

Reklamlar
Foto açıklama İlgili resim ve görseller

eski kot kumaşlardan neler nasıl yapılır, eski kot kumaşlar nasıl değerlendirilir, eskiyen kotları nasıl değerlendiririz, , Başlıksız Belge

Benzer Dekorasyon Fikirleri

eski kot nasıl değerlendirilir,
Eski kot kumaşların geri dönüşüm veya yeniden kullanım projelerinde nasıl değerlendirilebileceğini gösteren resimli anlatım sunduk...
kağıt telkari yapımında kullanılan figürler, kağı telkari,
Kağıt telkari yapımında kullanılan figürler faklı şekil ve desenlerde quilling örnekleri sunduk...